Connecticut

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Connecticut

Connecticut satılık emlak

Connecticut, Long Island Sound ile güney, New York Eyaleti ile batı, Massachusetts ile kuzey ve Rhode Island ile doğuya uzanır.

Connecticut eyaleti, Amerika Birleşik Devletleri'nin Atlantik kıyısında altı eyaletten oluşan New England'ın cazibesini mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Connecticut'taki emlak piyasası çok müreffeh. Connecticut'ta satılık emlak için en çok aranan yerler arasında Greenwich, Darien, New Haven, Hartford, Westport, New Canaan ve Bridgeport bulunmaktadır. Sadece Greenwich Amerika Birleşik Devletleri'nde en pahalı tek aile evini satma hakkına sahipti. Dahası, Greenwich birçok Wall Street yöneticisine ve yatına ev sahipliği yapmakla ünlüdür, bu nedenle Connecticut'ta satılık çok sayıda lüks ev, daire ve mülkle Amerika Birleşik Devletleri'nin en zengin bölgelerinden birine sahiptir. Yine de Connecticut'ın en zengin şehri New Canaan'dır. Bu pitoresk şehir, yeşil parklara ve tipik New England binalarına, harika restoranlara ve şık mağazalara ev sahipliği yapmaktadır. Westport şehri birçok sanatçı ve yazarla çok popülerdir ve müzik mekanları, sanat galerileri ve antika mağazaları ile bilinir. Ünlü yazar Mark Twain eyaleti ve şehri başkenti Hartford, lüks apartman daireleri, gökdelenler ve konaklarda daireler sunan sofistike bir şehir merkezidir. Aynı şey Yale Üniversitesi'nin evi New Haven şehri için de söylenebilir. Connecticut'ta farklı kentsel sofistike, kırsal alanın zarafeti ile uyum sağlar. Pastoral meralarla tepeleri, büyüleyici limanı ve Boston ve New York şehirlerine olan yakınlığı Connecticut'ta Connecticut'ta satılık bir mülk satın almak için ideal bir yer.

Connecticut'taki satış fiyatları, bu çeyrekte yükselmeye devam etti ve gerçekten olağanüstü özelliklere olan ilgiyi teyit etti. Fairfield County ev fiyatları, yıllık bazda% 5 artışla yaklaşık 3.6 milyon $ 'a yükseldi. Greenwich ve Fairfield şehirleri toplam satışları 2 milyonu aşan bir artışla karşılarken, devletin geri kalanı bu fiyat aralığında tek ailelik evlerin satışlarında% 9'luk bir düşüş yaşadı.

Yılda en büyük kazançlar Doğu Windsor, Greenwich, New Haven, Simsbury ve Westport şehirlerinde.

Üçüncü çeyrek 2018'de emlak piyasası için gerçek bir test olacak ve tekliflerdeki herhangi bir artış rekabetçi pazardaki alıcı talebine ayak uydurmaya yardımcı olacak.

  •  
    Connecticut'a taşınıyorum. Kıymet ve Connecticut'ta yaşayın

      Amerika: Birçoğu için hala bir ömür boyu, diğerleri için uzak ve ulaşılmaz bir arzu olarak elde etmek istediğiniz çekmecedeki rüya. Realigro'da bizim için mi? Ele geçirilmek için bir fırsat! evet Eh! Bugün bir mülke yatırım yapmak isteyen ancak çok büyük sorunların yaşanmasından korkanlara küçü ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 4616

Satilik Diğer (Konut), Connecticut, Fairfield County, Bridgeport, Bridgeport

6,489,206.17TRY
Satilik
Diğer (Konut)

278 m²
3000 metrekarelik, Lot Boyutu: 0,21 Acres, 4 yatak odası, 2 ½ Banyoları, Çamaşırhane, Fuaye, Güverte,
Cod. 3546

Satilik 5+ Yatak Odası, Connecticut, Hartford, Hartford, Hartford

3,650,634.80TRY
Satilik
5+ Yatak Odası

1600 m²
Büyük yatırım Asal Upper East Side'da bir binada 2 işgal edilmiş kümes birimleri. Büyük yükselme potansiyeli
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB